Pustanje dve pesme u isto vreme
Posted: 12 October 2019 11:15 PM
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  147
Joined  2013-01-28

Pozdrav drustvo!

Potrebna mi je vasa pomoc.

1. Hteo bih da pustim dva audio fajla u isto vreme na iPhone X. Dakle, imam dosta audio knjiga koje zelim da preslusam, ali zelim da mi u pozadini ide neka opustajuca muzika. Kada pustim na iMac-u dva fajla u dva razlicita programa, sve je naravno OK. Medjutim, kada hocu to da uradim na iPhone-u, sistem mi ne dozvoljava da pustim audio fajlove u dva razlicita programa, nego gasi prethodni program.

Skinuo sam neku aplikaciju SplitCloud, medjutim iako uspem da pustim dva fajla istovremeno, jedan audio fajl ide na levi kanal, drugi na desni, iliti knjigu slusam na jednom uvetu, a pozadinsku muziku na drugom.

Da li neko od vas ima resenje da se oba audio fajla pustaju istovremeno na oba kanala?

I jos jedno pitanje…

2. Da li je moguce nekako bezicnim putem prebaciti audio fajlove sa iMac-a na iPhone X, a da ih Music aplikacija prihvati i prepozna?

Pozdrav!

Post edited by: VortexMK, at: 2019/10/12 14:51

Profile
 
Posted: 13 October 2019 01:47 AM   [ # 1 ]
Newbie
Rank
Total Posts:  19
Joined  2013-11-24

1. Nije idealno rešenje, ali mogao bi da uključš mono audio u accessibility podešavanjima tako da isti audio ide na oba kanala

2. iTunes Wi-Fi sync možda. Kada se povežeš sa kompjuterom može da se omogući u podešavanjima iTunes-a, posle sync funkcioniše isto kao i žično samo preko Wi-Fi-ja.
Druga opcija koju sam koristio je WALTR aplikacija koja omogućava bežično i žično prebacivanje audio fajlova bez iTunes-a.

Profile
 
Posted: 13 October 2019 01:50 AM   [ # 2 ]
Administrator
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  3201
Joined  2005-05-07

Yo,
Da li si probao iTunes WiFi Sync? Postoji i ta opcija koja mora prvi put da se uključ dok je telefon prikačen kablom na itunes. Nakon toga radi. Nisam prebacivao nikad muziku, ali kad već može backup i to, kapiram da radi i muzika.

Što se tuče muzike, da li si probao ovo?
djay - DJ App & Mixer https://apps.apple.com/us/app/djay-dj-app-mixer/id450527929

Ovo je app za mix, ali prepoznaje fajlove iz Music app-a i možeš da pustiš 2 stvari istovremeno 😊

 Signature 

———————————————————————————————-
MacBookPro16,1
iPhone 13Pro

Profile
 
Posted: 13 October 2019 05:33 AM   [ # 3 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  147
Joined  2013-01-28

Hvala puno na brzim odgovorima! 😊

Probacu ovo sto mi savetujete, pa javljam sta sam uradio. 😊

Pozz

Profile
 
‹‹ Gift codes      icloud ››