Apple keyboard (USB) na Windows-u?
Posted: 01 June 2005 07:12 PM
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  2341
Joined  2005-04-28

Jel imao neko iskustva da kač Apple tastaturu na PC sa Windows-om? Kako je najlakše mapirati Apple taster da radi kao Win taster?
Jel neko probao http://www.randyrants.com/sharpkeys/

 Signature 

🍎 Дарко Селаковић

Profile
 
Posted: 02 June 2005 10:12 AM   [ # 1 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  7582
Joined  2005-04-28

Nisam znao da će WIndows uopšte prepoznati Apple tastaturu. Da li se instalira neki drajver ili će da je vidi i ovako?

Eh, vidi mene, imam i PC-a kod kuće, mogu i sam da probam, ali je ovako lakše. B)

 Signature 

ACSP 10.10 - ACSP 10.9 - ACA 10.8 Mac Management - ACSP 10.8 -  ACSP 10.7 - ACSA 10.6

Profile
 
Posted: 02 June 2005 03:23 PM   [ # 2 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  2341
Joined  2005-04-28

Ljudi da vam pričam… uzmem ti ja tako da probam pošto vidim da sve mrzi da probaju (mene posebno, lakše mi da otvorim post na forumu nego da probam) i prikljičm ti Apple keyboard na PC (Win XP); kad ono… radi, OK isprijavljuje ti Winblows nekih prozorčća milion te usb tastatura (baš je divan ovaj Win šta god priključš on se mučenik obraduje i samo te obaveštava sa onim iskačućim balončćima (dal me nerviraju iskačući balončći? ma ne samo na tom mestu držim zalepljen listić sa beleškama… slučajno) te usb hub, ma ispade da sam priključo na 5 usb ova a ne jedan, naša slova OK… hm… ma mora da nešto neradi… pritegnem jabukica taster kao ono!!! radi kao Windows taster, mislim, hm, radi… otvori start meni (opšte je poznato da win taster samo smeta, IBM na ThinkPad laptop-ovima nema taj taster, milina) ma čudo jedno.
Al neda se meni mira mora da nešto ne radi… probaj ovo radi, probaj ono radi… 10 sekundi kasnije… HA ovaj taster neradi… HA ni ovaj, evo ga još i treći… sekund kasnije…. pa naravno da neradi expose na Windowsu!

 Signature 

🍎 Дарко Селаковић

Profile
 
Posted: 03 June 2005 11:11 AM   [ # 3 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  102
Joined  2005-05-01

A sto ne bi radila kada ima usb inerface pa zamisli sada treba da ulazu pare sa kojima i onako lose stoje u novi inerface pa on treba ka komunicira sa cipsetom drugacije pa ..... ovako je mnogo jednostavnije i jeftinije pa sada nakacis bilo koji LCD monitor na Mac i on radi a ne ko ranije budzi adaptere ludilo . USB standard je resio mnogo problema sa ne kompatiblilnim   uredjajima !!!! Hvala mu !

 Signature 

Neshke

Profile
 
Posted: 08 June 2005 04:49 PM   [ # 4 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  2341
Joined  2005-04-28

Ja sam mislio da treba da se mapira Jabukica taster da radi kao Win taster, a naravno da tastatura radi kao tastatura.

 Signature 

🍎 Дарко Селаковић

Profile
 
     Apple sa Intel procesorom ››