Time machine - komentari o prvom iPod-u
Posted: 10 March 2006 10:02 AM
Sr. Member
RankRankRankRank
Total Posts:  141
Joined  2005-07-17

... ili shta se pisalo na MacRumours forumu kada je Apple najavio svoj novi proizvod - iPod!

http://forums.macrumors.com/showthread.php?s=&threadid=500

I still can’t believe this! All this hype for something so ridiculous! Who cares about an MP3 player? I want something new! I want them to think differently! Why oh why would they do this?! It’s so wrong! It’s so stupid!

There are already two products similar to this on the market. The Nomad Jukebox and the Archos Jukebox which can come with a 20 gig HD. The iPod is obviously alot cooler and has firewire, but it is far from revolutionary. I for one am disappointed and think that apple is making a mistake by trying to get into this market.

....

Dobro je kao podsetnik zashto ne treba chitati ovakve forume, sve sam struchnjak do struchnjaka :]

 Signature 

> Apple fanboy - a person who bought a Mac before you did.

Profile
 
Posted: 10 March 2006 10:36 PM   [ # 1 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1786
Joined  2005-05-08

Pa, ja se manje-vise slazem sa covekom, barem u prvom delu. Licno, slusanje mjuze van kuce (i to narocito tamo gde bih trebao dobro da naculjim usi - ulica npr.) mi je oduvek ubijalo svaki ugodjaj. Ovi iz Apple-a su konacno uboli proizvod za koji ima smisla napumpati cenu za superioran dizajn, a da moze da prodje kod mase. Mogu misliti koliko je ljudi kupilo novu fensi igracku zato sto je pomama, a posle dva izlaska iz kuce provale da ipak nema sta toliko da se slusa (ja poznajem dvoje); ali sta ces, mlogo je lep a i skup, pa da ne bude da se bacio novac…

P.S. Ovde su kljucne reci ‘meni’, ‘ja’ i sl. dakle samo moje misljenje; da ne ispadne da sam opsovao nekome iPod-a 😛

 Signature 

10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10

Profile