< 1 2
2 of 2
Safari neće, Camino, Firefox i ostali hoće
Posted: 22 September 2006 10:56 PM   [ # 16 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1306
Joined  2005-10-14

madamov wrote:

Nismo još, ali smo napravili prvi kontakt, mislim da ćemo aplicirati vrlo skoro.

Ako treba neka pomoc samo kazi…Ja imam izuzetno dobar odnos sa Apple developer divizijom, da ne pominjem developere za Apple pro aplikacije…Pa ako neshto treba ti kazi, da napishemo pismo zajedno, shta god…

 Signature 

\"The defining characteristic of Windows users is that they have an incredible ability to put up with any crap that is shoved in front of them.\"

http://www.mpeg2works.com/bannercb.jpg

Profile
 
Posted: 23 September 2006 09:55 AM   [ # 17 ]
Member
Avatar
RankRankRank
Total Posts:  64
Joined  2006-08-14

madamov wrote:

Da napravimo ‘džentlmenski’ dogovor sa profesorom, neka on drži link u potpisu i neka s vremena na vreme podseti na potpis, bez ostavljanja opisa u porukama, samo nešto u stilu ‘Kako vam se sviđa moj potpis?’.
OK?

Razumeo sam, Prle 😊
Ali ako mogu da biram radije bih pomenutom pitanju dodao naziv aplikacije/publikacije ili bih pitanje promenio u ‘Kako vam se sviđa aplikacija/publikacija…’ ili slican oblik.
Tko zna, mozda jos dodati prigodno masonsko rukovanje ili neki drugi tajni znak. 😉

Konstatujem da ovdasnja Hrvatska udruga Macintosh korisnika (Croatian Mac User Group) ne preteruje bas u tolikoj meri kao SMUG. Vi Srbi cega god se ufatite na svom dugom putovanju u Jevropu to na kraju krajeva okonca ili u persiflazi ili u tragediji. 😊

 Signature 

S poštovanjem

Profile
 
 < 1 2
2 of 2