Mustekov UPS
Posted: 15 September 2006 01:18 PM
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  7582
Joined  2005-04-28

Pročtah na Popovom sajtu da ne treba koristiti Mustekov UPS sa Appleovim mašinama. Naime, zbog auto switch napajanja kada nestane struje Mustek kanda pusti 110V umesto 220V, pa pregori napajanje. Kaže Pop da je imao par slučajeva. Ja sam preventivno kancelarijski server skinuo sa jednog Mustekovo UPS-a, ali me interesuje da li je još neko čuo za ovo?

 Signature 

ACSP 10.10 - ACSP 10.9 - ACA 10.8 Mac Management - ACSP 10.8 -  ACSP 10.7 - ACSA 10.6

Profile
 
Posted: 15 September 2006 09:55 PM   [ # 1 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  729
Joined  2005-05-07

Pročtah na Popovom sajtu da ne treba koristiti Mustekov UPS sa Appleovim mašinama. Naime, zbog auto switch napajanja kada nestane struje Mustek kanda pusti 110V umesto 220V, pa pregori napajanje. Kaže Pop da je imao par slučajeva. Ja sam preventivno kancelarijski server skinuo sa jednog Mustekovo UPS-a, ali me interesuje da li je još neko čuo za ovo?

Što da mu ne verujem. Prošli put je pričao za neku gomilu G5ca vezanih za Mustek. Ustvari, ima se para za takve mašine a onda se vezuju na neke kante od stotinak eura.

 Signature 

I’m one of those old-fashioned people who believe that computers are supposed to make life less complex and more enjoyable

Profile
 
‹‹ FireWire kablovi      Sony & Mini problem ››