< 1 2 3 4 > 
2 of 4
oglasi/non-Apple racunari
Posted: 16 April 2009 05:11 PM   [ # 16 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  3952
Joined  2007-11-19

Ma nema to preko sto postova i te fore, u sustini nije problem da se prodaje ali da su ljudi ljubazni, evo tipa Kanacki (cini mi se da je on nesto prodavao) covek lepo stavi PC i prodaje i sve lepo sa razumnom cenom, ali kada dodju oni gmazovi sto bi te jos i tukli e to je previse.

U sustini retardirano je da se prodaje non-apple oprema, ali stvarno retardirano, jer racunar PC koji vredi 2000evra ovde ne vredi ni 500 i sada covek mora biti stvarno tezak retard da postavi PC oglas gde prodaje svoju masinu za 2000 a sam zna da ce max dobiti 500, dok na nekom PC forumu moze tu istu kantu da proda za 1500-1800.
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

 Signature 

http://www.macintosh.rs

Profile
 
Posted: 16 April 2009 10:00 PM   [ # 17 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1306
Joined  2005-10-14

mipko wrote:

Samo se postavi uslov da oglasivac MORA da ima preko 100 postova npr i sve je reseno. No, ima dva problema.
1. Potrebni su azurni admini.
2. mnogo ste bre nadrndani ovde na forumu. U najmanju ruku bi covek pomislio da ste zaposleni u Apple-u. Iskulirajte budale koje se povremeno pojave i flameuju.

pozz
M

Nismo nadrndan(i); nego ne trpim(o) nevaspitane idiote i samozvane ‘experte’ .. Gde god se okrenem(o) pun ih je k***c .. Nema apsolutno nikakvog razloga da ih tolerishem(o) i ovde .. To nema veze ni sa micro$oft-om ni sa Apple-om .. Ako je vecina za to da se dozvoli oglashavanje PC sprava ovde, ja nemam nishta protiv .. Shto se mene tiche, necu komentarisati te topice jer lichno nemam potrebe za PC mashinom niti sam upoznat sa cenam istih .. 

Ako, pak,  oglashivach krene da se pros****a po Apple-u, 3. svetu, nekulturi i neznanju u Srbiji i civilizacijskim dostignucima u selendri pored Becha ili Minhena gde trenutno zivi i radi na svom PC-iju, ja otvoreno izjavljujem i obecavam da cu da ga naranim g*****a najvulgarnije shto mogu pa admini nek rade shta god misle da treba ..

Post edited by: SERBIAN, at: 2009/04/16 22:06

 Signature 

\"The defining characteristic of Windows users is that they have an incredible ability to put up with any crap that is shoved in front of them.\"

http://www.mpeg2works.com/bannercb.jpg

Profile
 
Posted: 16 April 2009 11:13 PM   [ # 18 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1211
Joined  2008-11-18

a bas zato treba da budu odvojeni pod PC ili sta ja znam, i onda vecina nece ni svracati tamo… pa je mnoooogo manja verovatnoca da bude burnih reakcija

 Signature 

.(JavaScript must be enabled to view this email address)

Profile
 
Posted: 17 April 2009 12:49 AM   [ # 19 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1326
Joined  2007-08-13

Da privodimo pricu kraju
da pokusam da sumiram nesto sa cime bi se svi slozili
napravimo pododeljak,blago podccenjivackog naziva i tu trpamo sve sto bi ljudi mijenjali za macove-njive,stada,volove…
nikakva prodaja istih se ni ne pominje

Danas zivimo u stresnom vremenu,normalno je da ljudi malo otresitije reaguju na stvari koje im se ne svidjaju.Pa da im se skloni to sa puta.Ranije sam vec istakao zasto mislim da je zabrana pogresna i nepravedna.

pa i ja sam stresan sad.praznicno je vece i umjesto da sam zenu odveo i napio negdje,sjedim ovdje s vama dobrim ljudima.
😊
tako daj da stavljamo tacku na pricu.
Ok?

 Signature 

http://primorskenovine.me/          http://gospostina.in

Profile
 
Posted: 17 April 2009 02:35 AM   [ # 20 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

Do sad sam ignorisao PC-related oglase, a i u buduće ću.
Tako da je moj glas manje-više neutralan sa blagim afinitetom ka ‘protiv’ 😊

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile
 
Posted: 17 April 2009 10:40 AM   [ # 21 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  354
Joined  2005-07-25

Odvojiti u poseban deo, zabraniti raspravu tj. ko hoće ima PP.
Kakva je šansa da će ovde naći kupca to je već posebna priča.
Staviti određeni broj poruka kao filter ako može.
U naslovu skrenuti pažnju da je gubljenje vremena.
Sve manijake koji navraćaju da mudruju na temu cena PC i Mac kao i do sada odkušovati surovo!

Profile
 
Posted: 17 April 2009 03:56 PM   [ # 22 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1028
Joined  2007-03-14

Ovaj forum nema PM notifikaciju, tako da je to nepraktično, koliko god bilo izvodljivo.

A malo više tolerancije i razumijevanja bi svima mnogo značlo…

 Signature 

It’s the ride that matters, not the bike…

Profile
 
Posted: 17 April 2009 05:13 PM   [ # 23 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  287
Joined  2009-03-12

I dalje tvrdim da je minimalni broj postova kao uslov za oglasavanje dobra stvar. Takodje ne treba dozvoliti nikako odgovore na oglas - postoji PM, mail, drugi pod forumi, etc…

Profile
 
Posted: 17 April 2009 08:23 PM   [ # 24 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1211
Joined  2008-11-18

odgovora na oglas MORA biti, jer je to jedino sto SMUG oglase razlikuje od HALO OGLASA. Svaki oglas prodje prakticno javnu raspravu pa je nemoguce PREVARITI nekoga ili BITI PREVAREN. Princip 100 postova je takodje glupost jer kako ce inace neko ko je prvi put na sajtu i zeli kupiti Mac napisati (KUPUJEM) pa sta vec kupuje…
Totalno sam protiv, da izvine mipko :whistle:

 Signature 

.(JavaScript must be enabled to view this email address)

Profile
 
Posted: 17 April 2009 08:34 PM   [ # 25 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  287
Joined  2009-03-12

izvinjavam :lol:

Profile
 
Posted: 17 April 2009 10:17 PM   [ # 26 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1028
Joined  2007-03-14

Pa za kupujem sekciju ne mora biti ograničenje… 😉

 Signature 

It’s the ride that matters, not the bike…

Profile
 
Posted: 18 April 2009 01:38 AM   [ # 27 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1306
Joined  2005-10-14

Ajd nek stavi neko od administratora u sekciju Oglasi podsekciju pod nazivom, recimo, ‘PC za Mac, zamena, prodaja..’, bez ikakvih ogranichenja i pravila pa da vidimo kako stvar funkcionishe… Ako ide, ide, ako ne obrisacemo i gotovo .. Eto..

 Signature 

\"The defining characteristic of Windows users is that they have an incredible ability to put up with any crap that is shoved in front of them.\"

http://www.mpeg2works.com/bannercb.jpg

Profile
 
Posted: 30 March 2010 08:53 PM   [ # 28 ]
Newbie
Rank
Total Posts:  1
Joined  2010-03-30

Prodajem Apple iBook G4 12’ i 14’ poluispravni
Odlicne Baterije,napajanja ekrani…
063-190-99-80

Post edited by: zikic, at: 2010/03/30 20:57

Profile
 
Posted: 30 March 2010 09:04 PM   [ # 29 ]
Administrator
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  3201
Joined  2005-05-07

Prebaci ovo u oglase, ne znam po kojoj logici si ovoliko omašio podforum… Tema je non-apple računari, ako ne znaš šta to znač, to su računari koje NE PROIZVODI Apple…

 Signature 

———————————————————————————————-
MacBookPro16,1
iPhone 13Pro

Profile
 
Posted: 31 March 2010 02:08 AM   [ # 30 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1211
Joined  2008-11-18

SERBIAN wrote:

Ajd nek stavi neko od administratora u sekciju Oglasi podsekciju pod nazivom, recimo, ‘PC za Mac, zamena, prodaja..’, bez ikakvih ogranichenja i pravila pa da vidimo kako stvar funkcionishe… Ako ide, ide, ako ne obrisacemo i gotovo .. Eto..

 Signature 

.(JavaScript must be enabled to view this email address)

Profile
 
 < 1 2 3 4 > 
2 of 4
‹‹ oglasi      &#63743;&#178; ››