1 2 > 
1 of 2
MPEG2 Works 4 za chlanove nashe male grupe
Posted: 06 November 2006 08:50 PM
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1306
Joined  2005-10-14

Ajde svi chlanovi kojima treba /ili bi voleli da imaju/ moj mali program da me kontaktiraju na tosa[at]mpeg2works.com…Svi ce ga dobiju, ali ovom prilikom bih apelovao da ga ne turate na rapidshare, kdx servere, msj i ostala ‘divna’ mesta…Koristite ga, dajte ga drugarima al nemojte bash da ga delite sa celim internetom…Nema smisla da mi zena i dete ostanu bez ‘leba…

 Signature 

\"The defining characteristic of Windows users is that they have an incredible ability to put up with any crap that is shoved in front of them.\"

http://www.mpeg2works.com/bannercb.jpg

Profile
 
Posted: 06 November 2006 09:06 PM   [ # 1 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  7582
Joined  2005-04-28

Tošo, majstore, hvala. To se zove ‘community’. B)

Nego, ja već imam od onomad kada si mi dao, samo me zbunilo što dugo nisam dobio onaj mail o updateu.

 Signature 

ACSP 10.10 - ACSP 10.9 - ACA 10.8 Mac Management - ACSP 10.8 -  ACSP 10.7 - ACSA 10.6

Profile
 
Posted: 06 November 2006 09:13 PM   [ # 2 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1910
Joined  2005-09-24

Bravo majstore!
Evo meni ne treba, ali podrzavam akciju!
I klicem jednu karmu na gore!

 Signature 

Mac Pro 5

Profile
 
Posted: 06 November 2006 10:29 PM   [ # 3 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1306
Joined  2005-10-14

madamov wrote:

Tošo, majstore, hvala. To se zove ‘community’. B)

Nego, ja već imam od onomad kada si mi dao, samo me zbunilo što dugo nisam dobio onaj mail o updateu.

Mail o updateu necesh vishe da dobijesh jer je neki degen prijavio moj mail server kao spam pa sad vishe ne shaljem informacije o updateu…Sacu ti posaljem link i password…

@ Mr. Ghadafi

Zahvaljujem se josh jednom na predivnom logou koji si napravio i koji sam naravno turio na moj main page…Mali ali sadrzajan..😊

 Signature 

\"The defining characteristic of Windows users is that they have an incredible ability to put up with any crap that is shoved in front of them.\"

http://www.mpeg2works.com/bannercb.jpg

Profile
 
Posted: 07 November 2006 12:11 AM   [ # 4 ]
Administrator
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  3201
Joined  2005-05-07

I ja se javljam…za samo jedan primerak,nece mi vise trebati 😊
Hvala!

 Signature 

———————————————————————————————-
MacBookPro16,1
iPhone 13Pro

Profile
 
Posted: 07 November 2006 12:31 AM   [ # 5 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1910
Joined  2005-09-24

nema na cemu!

lepo stoji tamo, kao znackica 😊

 Signature 

Mac Pro 5

Profile
 
Posted: 07 November 2006 01:22 AM   [ # 6 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  2341
Joined  2005-04-28

Divan gest! Svaka čast.

 Signature 

🍎 Дарко Селаковић

Profile
 
Posted: 07 November 2006 02:29 AM   [ # 7 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1306
Joined  2005-10-14

cika_kosta wrote:

I ja se javljam…za samo jedan primerak,nece mi vise trebati 😊
Hvala!

Ajd samo mi se javni na email…Da ti poshaljem link…

 Signature 

\"The defining characteristic of Windows users is that they have an incredible ability to put up with any crap that is shoved in front of them.\"

http://www.mpeg2works.com/bannercb.jpg

Profile
 
Posted: 07 November 2006 09:01 AM   [ # 8 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  354
Joined  2005-07-25

Svaka cast 😊

Profile
 
Posted: 07 November 2006 06:12 PM   [ # 9 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  729
Joined  2005-05-07

Svi ce ga dobiju, ali ovom prilikom bih apelovao da ga ne turate na rapidshare, kdx servere, msj i ostala ‘divna’ mesta…Koristite ga, dajte ga drugarima al nemojte bash da ga delite sa celim internetom…Nema smisla da mi zena i dete ostanu bez ‘leba…

Ja se javljam odmah posle slanja ove poruke i zahvaljuljem se unapred.

P.S. Moram da priznam vec vise od godinu dana nisam pratio razvoj i unapredjenja programa jer sam nasao kombinaciju koja mi radi al sa svim ovim novim opcijama za DVD ko zna. Mozda prevagne.

 Signature 

I’m one of those old-fashioned people who believe that computers are supposed to make life less complex and more enjoyable

Profile
 
Posted: 12 November 2006 03:07 AM   [ # 10 ]
Member
Avatar
RankRankRank
Total Posts:  64
Joined  2005-05-04

Unapred zahvalan!

Ako može i meni jedan. Samo jedan…nema šanse da nekom dam dalje. Ko ih šiša, neka se učlane kod nas u sektu.

Profile
 
Posted: 12 November 2006 06:10 AM   [ # 11 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1306
Joined  2005-10-14

iQuasar wrote:

...nema šanse da nekom dam dalje. Ko ih šiša, neka se učlane kod nas u sektu.

hehehehehe…Pa jes, moraju i chlanovi nashe ko i svake druge sekte da imaju neke pogodnosti…

Inache spremam za novu verziju one-click DVD panel…Za sve one koji nemaju pojma o chemu se tu zapravo radi bice vrlo jednostavno…Bacish fajl i kliknesh start…Na kraju dobijesh DVD image /.img/ author-ovan i chapter-ovan, spreman za rezanje…Moze da se reze na DVD iz mog programa /odavno/ a moze i sa Disk Utility-jem…

 Signature 

\"The defining characteristic of Windows users is that they have an incredible ability to put up with any crap that is shoved in front of them.\"

http://www.mpeg2works.com/bannercb.jpg

Profile
 
Posted: 12 November 2006 01:38 PM   [ # 12 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1786
Joined  2005-05-08

Tek sam sada video temu i pridružujem se čestitkama, ovacijama i ostalom :laugh:

Ovo je zaista hvale vredan potez, svaka čast!

Zbog brzine procesora još ranije sam digao ruke od ozbiljnije video petljancije (te ne ištem još jedan primerak 😊 ) ali razumem koliko ovo može značti ljudima koji rade sa video materijalom. A sve još više dobija na značaju ako se ima u vidu da je MPEG2 Works, sudeći po kritikama korisnika, zapravo jedan od najkvalitetnijih programa namenjen u tu svrhu!

Zato još jednom bravo!

 Signature 

10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10

Profile
 
Posted: 12 November 2006 05:56 PM   [ # 13 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1306
Joined  2005-10-14

DS_Store wrote:

Tek sam sada video temu i pridružujem se čestitkama, ovacijama i ostalom :laugh:

Ovo je zaista hvale vredan potez, svaka čast!

MUCHAS GRACIAS!

DS_Store wrote:

..A sve još više dobija na značaju ako se ima u vidu da je MPEG2 Works, sudeći po kritikama korisnika, zapravo jedan od najkvalitetnijih programa namenjen u tu svrhu!

Shto se tiche review-a na Macupdate-u, Versiontracker-u, i mom sajtu samo bih zeleo da naglasim da nisu nameshteni…Ima tu 2-3 posta od mojih drugara koje su samoinicijativno stavili da me malo hvale, ali ostalo je sve of real deal…

Josh jedna stvar…Ako neko ko je trazio app ne dobije reply email od mene nek se javi ponovo…Skoro svi domaci provajderi /kako me nerviraju/ su stavili moj server /mpeg2works.com/ na black listu zbog f****n SpamCop-a s kojim sam u ratu josh odavno, jer me svako malo neka budala prijavljuje za spam a ja ga ne shaljem uopshte…Elem nemoj da je neko pomislio da necu da mu poshaljem link…Samo nek se javi ponovo pa ce da dobije reply sa mog gmail ili lumierehd accounta…

————————————
‘Being a Mac user is like Being a Navy Seal: a small, elite group of people with access to the most sophisticated technology in the world, upon whom everyone calls to get the really tough jobs done quickly and efficiently.’
————————————

Post edited by: SERBIAN, at: 2006/11/12 18:02

 Signature 

\"The defining characteristic of Windows users is that they have an incredible ability to put up with any crap that is shoved in front of them.\"

http://www.mpeg2works.com/bannercb.jpg

Profile
 
Posted: 12 November 2006 06:56 PM   [ # 14 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  125
Joined  2005-04-30

HVALA PUNO!

POZDRAV!

😊 😊 😊 😊 😊

Profile
 
Posted: 13 November 2006 01:33 AM   [ # 15 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  4275
Joined  2006-09-18

SERBIAN wrote:
Inache spremam za novu verziju one-click DVD panel…Za sve one koji nemaju pojma o chemu se tu zapravo radi bice vrlo jednostavno…Bacish fajl i kliknesh start…Na kraju dobijesh DVD image /.img/ author-ovan i chapter-ovan, spreman za rezanje…Moze da se reze na DVD iz mog programa /odavno/ a moze i sa Disk Utility-jem…

Mmmm..poslastica! 😊

Evo ti i od mene jedna karma za drugarstvo 😊

Profile
 
 1 2 > 
1 of 2