1 2 > 
1 of 2
Tube Music Collection
Posted: 13 February 2010 04:18 AM
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  835
Joined  2008-12-28

Leti vreme :( Nije me bilo par dana, izvin’te.

Jel ima neko da mu ovo ne treba:
http://www.smartcodehq.com/TubeMusicCollection.dmg

:D

Jos je beta pa nemojte da sirite okolo ali je skroz funkcionalna app i bezbedna za koriscenje.

Zamerke, predlozi, cestitke itd su dobro dosli.

Profile
 
Posted: 13 February 2010 04:29 AM   [ # 1 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

Žuta folder ikonica = greh.

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile
 
Posted: 13 February 2010 04:36 AM   [ # 2 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

Status report - nikako ovakav - obavezno da pršte progress barovi! (i to ne barber’s pole, nego procentni)
Pošto, očgledno, nema voodoo magije da se skine samo audio bez videa, trebalo bi da ume da se radi nešto s tim videom.
Jasno je meni da se program zove ‘...music collection’, ali ne vidim šta bi me motivisalo da koristim YouTube grabber koji radi samo deo onoga što drugi grabberi rade. Ubedi me u suprotno.
Kada klip ima HQ, da li se defaultuje na isti? Nisam baš audiofil, ali je standard quality YouTube audio često uvreda za moje uši (ova tri default URL-a su savršeni primeri)

Btw, Lily Allen, ftw! :D

Post edited by: Dachaz, at: 2010/02/13 04:38

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile
 
Posted: 13 February 2010 05:00 AM   [ # 3 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  835
Joined  2008-12-28

Žuta folder ikonica = greh.

Ups. Digao novu verziju, isti link.

Profile
 
Posted: 13 February 2010 05:14 AM   [ # 4 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  835
Joined  2008-12-28

Status report - nikako ovakav - obavezno da pršte progress barovi! (i to ne barber’s pole, nego procentni)

Bice. Nesto mi je tukao procesor pa je izbaceno u ovoj beti.

Pošto, očgledno, nema voodoo magije da se skine samo audio bez videa, trebalo bi da ume da se radi nešto s tim videom.

Koristim ffmpeg, za sad executable a nekad verovatno deo koda. Moze da radi kasnije i video konverziju i resize videa i sto cuda al mi se nekako vise svidja prostiji alat.

Jasno je meni da se program zove ‘...music collection’, ali ne vidim šta bi me motivisalo da koristim YouTube grabber koji radi samo deo onoga što drugi grabberi rade. Ubedi me u suprotno.

Ozenim ti se ja pre nekoliko godina. I sad sve lepo i krasno al moja zena voli da slusa muziku. Posto nije purista i ne smeta joj manje kvalitetan zvuk onda ili a) pusta plejliste na youtubu (pa mi ubija net) ili b) primorava me da skidam rucno svakojake fajlove, konvertujem ih i sta sve ne.

Ovako sad imam alat koji radi x fajlova u fire and forget modu, skine sve preko noci pa nek slusa kolko hoce. Jos lepse, program je dovoljno prost da i ona sama moze da ga koristi.

Vecina aplikacija ili ima previse opcija za moj ukus, ili radi fajl po fajl, nisam uspeo da nadjem batch download i konvertor koji bi mi odgovarao.

Ukratko ovo ti je program za porodicne ljude 😊

Kada klip ima HQ, da li se defaultuje na isti? Nisam baš audiofil, ali je standard quality YouTube audio često uvreda za moje uši (ova tri default URL-a su savršeni primeri)

Bice, nije previse tesko da iskopa formate i trazi najkvalitetniji (ili da opciju da biras).

Btw, Lily Allen, ftw!

:D

Profile
 
Posted: 13 February 2010 09:02 AM   [ # 5 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1786
Joined  2005-05-08

Može biti korisno, hvala. Karma + kad prođe vremensko ograničenje.

 Signature 

10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10

Profile
 
Posted: 13 February 2010 12:51 PM   [ # 6 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

To je pravi čo’ek, pravi aplikaciju za ženu 😊
Sarma.

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile
 
Posted: 13 February 2010 03:05 PM   [ # 7 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  835
Joined  2008-12-28

Hvala, hvala. Hehe, znao sam da ce ljudi razumeti ako objasnim na pravi nacin. Naravno uvek idem logikom da ako meni treba naci ce se jos sto ljudi po belom svetu kojima isto treba. A dve po dve = 402 marke ko sto svi znamo 😉

Ja ovu app vidim kao WriteRoom download managera, nista fancy ali odlicno radi posao preko noci. Btw lista za vecerasnji download vec ima 150+ pesama, sad sam bacio pogled :ohmy:

Profile
 
Posted: 13 February 2010 03:19 PM   [ # 8 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

Kad već reče da imaš mega-listu, queue manager bi bio lepa stvar.

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile
 
Posted: 18 February 2010 02:23 AM   [ # 9 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  4275
Joined  2006-09-18

Evo i ja skinuh, pa ako mi naleti potreba da ga koristim i pritom primetim nešto korisno, prijaviću 😊

Profile
 
Posted: 18 February 2010 01:56 PM   [ # 10 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  835
Joined  2008-12-28

Zahvaljujem svima 😊 Treba da dodam queue manager, sad je zatrebao i meni :(

Bice update za par dana, samo da zavrsim tekuci posao.

Profile
 
Posted: 26 March 2010 01:19 AM   [ # 11 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  835
Joined  2008-12-28

Proudly presents 😊

http://www.smartcodehq.com

Pa izvolte. Licence za ljude sa foruma preko kontakt strane, subject je username razmak url ovog foruma, ono izmedju www i org 😉 Za sad licence idu rucno pa budite strpljivi.

Istvitujte malo ako vas ne mrzi.

Zvuk je najbolji moguci plus ima svasta zvona i zvizdaljki.

Ako primetite neki problem javljajte isto preko kontakt strane.

Profile
 
Posted: 26 March 2010 02:55 AM   [ # 12 ]
Administrator
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  3201
Joined  2005-05-07

Ja se prvi javih, sramote :D

 Signature 

———————————————————————————————-
MacBookPro16,1
iPhone 13Pro

Profile
 
Posted: 26 March 2010 03:28 AM   [ # 13 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

A nisi mog’o ovo pre 2 dana d’objaviš kad sam skidao Svilen Konac Project pa se setio tvog programa, a onda smorio što mi skin’o sve LQ i na kraju ručno 😛

j/k, će da probamo novi/brži/bolji 😉

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile
 
Posted: 26 March 2010 03:39 AM   [ # 14 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  835
Joined  2008-12-28

Ona beta je radila samo mono, nije ni cudo sto zvuk _mnogo_ nije valjao /blush/

To je umetnost, kako upropastiti ionako los zvuk. Sad ne zvuci lose za moje neutrenirane usi.

Profile
 
Posted: 28 March 2010 07:17 PM   [ # 15 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  4275
Joined  2006-09-18

Dušane, kako to da nisi ostavio mogućnost da program čuva i skinuti video ili da konvertuje flv u m4v?

To je imam osećaj korak koji si prošao idući ka konverziji samog zvuka 😊

A predlog koji sam hteo da iznesem je povezan delom sa ovim gore za video. Danas sam poželeo da skinem 280 video dajlova, uglavnom tutorijala za usnu harmoniku sa YT strana Adama Gussowa i našao se u dilemi koji je najlakši načn da izvučem linkove kako bih ih ispustio u jDownloader.

Palo mi je na pamet onda kako bi bilo odlično da tvoj TMC moe da skida i same video fajlove, te da ih konvertuje u video format po želi i da može da mu se zada ne URL samog klipa na YT, već URL kanala autora, kako bi se odjednom skinuli svi klipovi koje je dotični autor postavio na YT 😊

Post edited by: Mario, at: 2010/03/28 19:19

Profile
 
 1 2 > 
1 of 2
‹‹ Quickie - iPhone app      CoverToaster ››