koliko brzo mogu da se brisu cookies
Posted: 24 August 2005 10:28 AM
Jr. Member
Avatar
RankRank
Total Posts:  42
Joined  2005-05-01

Da li je moguce da se ukine glasanje na anketi za logo onima koji nisu prijavljeni i da svaki clan ima pravo na jedan glas?

poz. v

P.S. ocigledno je da se neko igra, mislim, za tako kratko vreme toliki glasovi B)

Profile
 
Posted: 24 August 2005 12:04 PM   [ # 1 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  7582
Joined  2005-04-28

Već duže vreme razmišljam o tome da napravim programće za glasanje koje ću da organizujem tako da jedan član može samo jednom da glasa, tj. da eventualno promeni glas. Dajte mi malo vremena pa da od 1. septembra napravimo novo glasanje.

Koliko dugo da bude otvoreno glasanje? Vremenski rok ili kada glasa odredjeni procenat korisnika?

 Signature 

ACSP 10.10 - ACSP 10.9 - ACA 10.8 Mac Management - ACSP 10.8 -  ACSP 10.7 - ACSA 10.6

Profile
 
Posted: 24 August 2005 12:13 PM   [ # 2 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  102
Joined  2005-05-01

vuk wrote:

Da li je moguce da se ukine glasanje na anketi za logo onima koji nisu prijavljeni i da svaki clan ima pravo na jedan glas?

poz. v

P.S. ocigledno je da se neko igra, mislim, za tako kratko vreme toliki glasovi B)

Nije u pitanju kratko vreme, to je pravi broj glasova
za logo ali u početku anketa nije bila ograničena samo na registrovane korisnike macserbia.org tako da je bilo ko mogao da glasa više puta , kasnije je to ispravljeno  , sada se čeka madamov da napiše programče za anketu itd. da vidimo razliku u anketama
, pa da vidimo ko tu žela 😊

 Signature 

Neshke

Profile
 
Posted: 24 August 2005 12:23 PM   [ # 3 ]
Jr. Member
Avatar
RankRank
Total Posts:  42
Joined  2005-05-01

neshke wrote:

Nije u pitanju kratko vreme, to je pravi broj glasova
za logo ali u početku anketa nije bila ograničena samo na registrovane korisnike macserbia.org tako da je bilo ko mogao da glasa više puta , kasnije je to ispravljeno  , sada se čeka madamov da napiše programče za anketu itd. da vidimo razliku u anketama
, pa da vidimo ko tu žela 😊

ne bih se slozio da je pravi broj glasova, a anketa nije ni sad ogranicena samo na clanove, probaj pa vidi, u svakom slucaju podrzavam predlog za novo glasanje od 1. septembra, a koliko da traje, pa prosto, vi bar imate uvid u to koliko clanova ima, kad neki predlog dobije vise od pola glasova ukupnog broja clanova, prekid B)

Profile
 
Posted: 25 August 2005 12:35 PM   [ # 4 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  2341
Joined  2005-04-28

I da se ubace iz Foruma svi predlozi na glasanje (na pr. GRUPA Čačak, Dejan Jekić)!

 Signature 

🍎 Дарко Селаковић

Profile
 
Posted: 26 August 2005 09:46 AM   [ # 5 ]
Jr. Member
Avatar
RankRank
Total Posts:  42
Joined  2005-05-01

sad vidite koliko brzo mogu da se brisu (mozda nisam trebao uopste o tome da pricam); ja mislim da treba zatvoriti anketu i poceti ispocetka, jedan clan, jedan glas

pozdrav

Profile
 
Posted: 28 August 2005 05:25 PM   [ # 6 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  125
Joined  2005-04-30

Možda prosto da se otvori tema ‘glasanje za logo’ i da svako svojom porukom javno glasa za predlog koji mu se dopada, ima pravo i da je menja ako se predomisli.
Tako se ima tačan uvid u realnost glasanja. 😊

Profile
 
Posted: 29 August 2005 11:18 AM   [ # 7 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  7582
Joined  2005-04-28

Tokom prošle nedelje sam se bavio researchom i provalio kako da se u novoj aplikaciji za glasanje logujete istim passwordom koji imate u Mambou. Nije mnogo komplikovano kako je izgledalo da će da bude. Ostaje da razvijem i drugi deo, znač engine za glasanje i ostavljanje predloga, tj. izmenu predloga.

Gledaću da to završim danas, pa da se istestira. A pošto sam trenutno u gradu, svratiću do Ozona da instaliram 4D na server pa da možemo da testiramo do kraja nedelje.

 Signature 

ACSP 10.10 - ACSP 10.9 - ACA 10.8 Mac Management - ACSP 10.8 -  ACSP 10.7 - ACSA 10.6

Profile