AppleTv2 problem
Posted: 05 June 2011 02:49 PM
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1362
Joined  2008-06-03

ovako…uradim greskom update na 4.2.2…i uradim posle i jailbreak,sve prodje ok….instaliram atvFlash 5…xbmc….i ostalo sto sam imao pre ovog zeza….i sve radi sem video pluginova u okviru xbmc….recimo youtube pronadje klipove,ali nikako da ih pusti….inace Youtube u glavnom meniju radi….ali ovaj u xbmc je dosta brzi…
dok recimo u xbmc radi multimedia sa mreze…to je ok….
da li neko zna…kako da vratim neki stari firmware..recimo 4.1.2…jer je pod njim sve radilo jako dobro….probao sam u itunes,i nece…moze samo zadnji da radi restore….
nije sad da cu da crknem zbog youtube….ali ima jako puno dobrih video pluginova..
ko zna mozda tek neka sledeca verzija xbmc popravi to…
svaka pomoc dobrodosla….

 Signature 

MacBook Unibody 7.1
MacPro 2x2.66 Ghz Dual Core Intel Xeon..
i par Android igracki…...

Profile
 
Posted: 06 June 2011 02:35 PM   [ # 1 ]
Administrator
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  3201
Joined  2005-05-07

Skini i pokreni tinyumbrella, sačuvaj shsh, pa pokreni server (takođe u TU);  pokreni iTunes, idi na restore, ali drži alt na tastaturi pa tek onda restore, izaberi neki stariji firmware (pretpostavljam da ga ima na iclarified ili negde drugde, a super bi bilo da imaš taj sa kojim ti je sve pre svega ovoga radilo) i probaj. S obzirom na to da je u ATV-u iOS, pretpostavljam da je ista procedura kao i za iPhone, pa ti zato savetujem ovako da probaš...

 Signature 

———————————————————————————————-
MacBookPro16,1
iPhone 13Pro

Profile
 
Posted: 06 June 2011 03:05 PM   [ # 2 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1362
Joined  2008-06-03

ok,ovako…imam taj stari skojim je sve super radilo,sa njim sam i uradio jailbreak…kasnije sam zeznuo stvar i uradio restore iz itunes…...
skinuo sam program tinyumbrella…..ali mi on ne prepoznaje ATV….ili se ja ne snalazim najbolje….
zvacu te ..zurim za Kg..😊

 Signature 

MacBook Unibody 7.1
MacPro 2x2.66 Ghz Dual Core Intel Xeon..
i par Android igracki…...

Profile
 
Posted: 06 June 2011 03:07 PM   [ # 3 ]
Administrator
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  3201
Joined  2005-05-07

Ok, mada ja do srede nisam u kg-u :S

 Signature 

———————————————————————————————-
MacBookPro16,1
iPhone 13Pro

Profile
 
Posted: 09 June 2011 09:33 PM   [ # 4 ]
Sr. Member
RankRankRankRank
Total Posts:  274
Joined  2010-03-04

Ajde da ne otvaram novu temu imam pitanje…

Kako dodati folder sa filmovima u xbmc? Ili kako najjednostavnije pustati filmove sa kompa? Win OS 😛

Uradjen je jb, instaliran NitroTV i xbmc.U xbmc-u namjestio namjestio IP adresu pc-a.
Firmware je 4.1.1

Profile
 
Posted: 10 June 2011 10:41 AM   [ # 5 ]
Sr. Member
RankRankRankRank
Total Posts:  274
Joined  2010-03-04

Sredio sam sve sto se tice pristupa PC-u, medjutim ne mogu da dodam video source tj foldere sa filmovima a pri tome mi ne prepoznaje ni mkv ni avi fajlove unutar njih.

Neki tip ?

Profile
 
‹‹ APPLE TV 2. Gen      Apple TV 2 ››