iPhone 4S Otkljucano pa zakljucano HELP!
Posted: 25 July 2012 04:03 PM
Jr. Member
RankRank
Total Posts:  35
Joined  2008-03-27

Drugari treba mi mala pomoc.

Posto sam strastveni zaljubljenik u Apple uspeo sam da kupim sebi iPhone 4S koji je naravno BIO zakljucan.
E sad problem je sledeci. Telefon je bio zakljucan na Svajcarsku mrezu i nosio sam kod nekog lika koji je uradio nesto, tj pokusao da ga otkljuca sa x-sim-om i uspeo ali meni nije jasna jedna stvar.
Ako sam ja dobro shvatio x-sim i gevey rade tako sto emuliraju nesto i onda nase kartice rade, e sad u mom telefonu radi moja kartica ali bez ikakvih dodataka.
Majstor ni sam ne zna kako je to uradio.
Imao sam na njemu 5.1 ali kada je izasao jailbreak bio sam u panici da ako ga update-ujem onda mi nece raditi kartica, medjutim iao sam na sve ili nista i telefon je normalno radi kao da je od starta bio zakljucan na moju karticu.
Sa drugim karticama ne radi.

Da li neko zna sta bi to moglo biti cisto da znam kada se pojavi na jesen ios6 da li cu moci da radim update?

Hvala puno

Profile
 
Posted: 05 August 2012 03:45 PM   [ # 1 ]
Jr. Member
RankRank
Total Posts:  35
Joined  2008-03-27

Nemoguce da niko nema blage veze sta bi to moglo biti..

Profile
 
Posted: 03 September 2012 09:41 AM   [ # 2 ]
Newbie
Rank
Total Posts:  11
Joined  2011-03-24

Vidi da nije crkla ta x-sim!?
Ako radi na tvoju ,nasu, karticu onda nista ne diraj,a to sto ne radi na drugim karticama je sasvim normalno,jer svaki operater ima drugi mrezni kod i moras kada ubacis neku drugu karticu sve od pocetka da podesavas u x-sim-u…

Post edited by: ardfser, at: 2012/09/03 09:43

Profile