Macola ili Istyle?
Posted: 01 September 2015 12:06 AM
Newbie
Rank
Total Posts:  5
Joined  2015-06-11

Dobar dan,

Za nedelju dana kupujem svoj prvi mac i odlucio sam se za Macbook pro 13 retina, ali me zanima da li je bolje kupiti u Macoli ili Istyle-u? Kakva su vasa iskustva?

Unapred hvala.

Pozdrav svima!

Profile
 
Posted: 01 September 2015 06:42 PM   [ # 1 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1880
Joined  2007-08-04

Macola 😊

Profile
 
Posted: 01 September 2015 07:08 PM   [ # 2 ]
Newbie
Rank
Total Posts:  5
Joined  2015-06-11

Da li moze neko iskustvo, zasto bas tamo? 😊

Profile
 
Posted: 01 September 2015 09:41 PM   [ # 3 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  542
Joined  2007-10-25

Zato sto ce ti kao clanu macserbia.org mozda odobriti popust 😊

Ja sam imao iskustva u iStyle-u jer sam tamo upucen da se uradi servis iMac-a koji je u garanciji ‘pozuteo od prasine’. Ekran je zamenjn bez vecih problema. Tako da je OK.

Medjutim do sada sam licno sve kupovine zavrsio u Macoli zbog korektonosti i zaista finih popusta koje sam ostvario upravo kao clan ovog portala. Da li to jos uvek vazi ne znam, da ne ulivam pogresnu nadu pricam samo svoje iskustvo 😊

iPad mini koji sam pazario imao je fabricku zezanciju sa touchscreen-om. Dobio sam novi bez ikakvih problema 😊

Tako da moja topla preporuka za Macolu 😊

Profile
 
Posted: 02 September 2015 02:17 AM   [ # 4 ]
Newbie
Rank
Total Posts:  5
Joined  2015-06-11

Hvala puno na odgovoru, puno mi znaci ovo! A i raspitacu se za popust, to uvek dobro dodje! 😉

Jos jednom hvala!

Profile
 
Posted: 03 September 2015 07:04 PM   [ # 5 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  2279
Joined  2010-04-06

Posto je pitanje bilo u vezi kupovine novog uredjaja, ne u vezi podrske, potpuno je svejedno, pitaj koju cenu mozes da dobijes na jednom a koju na drugom ili kod nekog od drugih prodavaca na forumu. Kod zvanicnih prodavaca dobijas dve godine garancije, kod lokalnih dobavljaca iz inostranstva jednu godinu garancije.

Sto se tice iskustva u vezi podrske i servisa, stvari su se dosta promenile iz mog iskustva na bolje u korist iStyle servisa, pa bih ja savetovao obracanje kod njih za servis i podrsku, zbog brzine, azurnosti, kvalitetnije usluge. Ovo je moj zakljucak iz velikog broja servisiranih i reklamiranih uredjaja u garantnom i vangarantnom roku u poslednjih par godina na oba mesta.

 Signature 

 http://www.idoktor.biz Servis i prodaja Apple uredjaja u Novom Sadu 

Profile
 
Posted: 09 September 2015 02:10 PM   [ # 6 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  196
Joined  2010-09-03

Ja sam se uvek nekako prijatnije osećao u Macoli… Ali što kaže iDoktor, pošto je u pitanju nov uređaj proveri kakva je cena kod dobavljača iz inostranstva, nekad bude veća razlika u ceni. Ako imaš keš (a ne trebaju ti rate) možda ti je to povoljnije 😉

 Signature 

A Smile Can Hide A Thousand Words

Profile
 
Posted: 09 September 2015 02:16 PM   [ # 7 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  2279
Joined  2010-04-06

Ja se najprijatnije osecam u Barseloni u kafeu na otvorenom pored mora, ali tu ne servisiram i ne kupujem racunare 😉

Salu na stranu, sta god da izabere nece pogresiti.

 Signature 

 http://www.idoktor.biz Servis i prodaja Apple uredjaja u Novom Sadu 

Profile