CS3 programi koji odbijaju saradnju
Posted: 26 June 2007 12:38 AM
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

Slušam ja tako kako je AfterEffects mama i rek’o ‘aj’ i to čudo da vidim’. Skinem, instaliram - ali vraga!
Pri paljenju ne dođe ni do ljubičastog splash ekrana - samo mi na meni baru izađe jelovnik i program se samoubije u roku od nekoliko momenata.

Crash log kaže

[code:1]
Date/Time:    2007-06-26 00:08:42.692 +0200
OS Version:    10.4.9 (Build 8P2137)
Report Version: 4

Command: After Effects
Path:  /Applications/Adobe After Effects CS3/Adobe After Effects CS3.app/Contents/MacOS/After Effects
Parent:  WindowServer [126]

Version: 8.0x247 (8.0x247)

PID:  2416
Thread: 0

Exception:  EXC_BAD_ACCESS (0x0001)
Codes:    KERN_PROTECTION_FAILURE (0x0002) at 0x00004008

Thread 0 Crashed:
0   AdobePDFL

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile
 
Posted: 26 June 2007 12:43 AM   [ # 1 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

[code:1]
<?xml version=‘1.0’ encoding=‘UTF-8’?>
<!DOCTYPE AdobeCrashReport SYSTEM ‘AdobeCrashReporter.dtd’>
<crashreport version=‘1.1’ crVersion=‘2.5.0.03072007’ applicationName=‘Illustrator’ applicationVersion=‘13.0.0’ build=‘406’>

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile
 
Posted: 26 June 2007 04:12 AM   [ # 2 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1306
Joined  2005-10-14

Deinstaliiraj i potpuno ukloni iz systema svaki trag Unsanity .ape-a i sve bi trebalo da radi…Taj .ape pravi GOMILU problema raznim aplikacijama i samom systemu kada pokushavaju da upishu neshto u odredjeni memorijski blok…Znachi toplo ti savetujem da batalish app enhancer i ostale unsanity VERY badly coded stvari…

Shto se tiche onoga ‘kako je AfterEffects mama’, to bi isto trebalo da zanemarish i instalirash FInalCut Studio ako zelish ozbiljan film & video postproduction paket… + Apple Shake…

Opet, ako hocesh malo da se ‘igrash’ onda AfterEffects…Big Mama + Tata je FCP Studio + Shake…Sve ostalo su sitna dechica /Vegas, Adobe Premiere, Adobe After Effects etc/...

Moje tvrdnje zasnovane su na dugogodishnjoj praxi i radu u filmskoj i video industriji…

 Signature 

\"The defining characteristic of Windows users is that they have an incredible ability to put up with any crap that is shoved in front of them.\"

http://www.mpeg2works.com/bannercb.jpg

Profile
 
Posted: 26 June 2007 11:58 AM   [ # 3 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

Ne želim da radim pro filmove, ali ortak studira film a ja sam dežurni krivac za montažu (jer imam Mac, hehe); pa sam onda hteo nešto malo više od iMovie-a (koji me ekstremno nervira jer se samoubiva bez najave, što sam guglanjem video da je čest slučaj na Intelu)

Htedoh da skinem FCStudio ali je 50GB?!?

Nisam još pogledao šta sve ima u Studiju mada kontam da je gomila dobrih semplova i zezalica preko 50% sadržaja…
...iako možda ne 😊

Videću da sklonim APE (instalirao sam ga zbog AudioHijack-a i Unifiera, prvenstveno) samo se nadam da mi to neće uticati na scroll na mišu (pošto je ubačen i neki LCC-ov APE) pa ako stvari prorade bataljujem ga za dobro (jes’ unified look dobra stvar, ali bolje stabilniji nego lepši sistem).

Uzgred, ako imaš FCS za koji nisi dao 41098485123.5 yi-yuan-a, kupim ti DVD spindle (25) pa ti na pola nareži a pola zadrži, za trud 😊

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile
 
Posted: 26 June 2007 12:12 PM   [ # 4 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

Eh, cvrc, sklonio APE, izlogovao se, vratio se i ovi i dalje ne rade a meni sada srednje dugme na mišu nije pametno kao što je nekada bilo + ne radi mi horiz. scroll.

APE’s coming back to town.

Bez Unifiera i Audio Hijack-a se može, ali bez pune funkcionalnosti miša ne.

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile
 
Posted: 26 June 2007 12:13 PM   [ # 5 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1306
Joined  2005-10-14

Ne želim da radim pro filmove, ali ortak studira film a ja sam dežurni krivac za montažu (jer imam Mac, hehe)...Htedoh da skinem FCStudio ali je 50GB?!?...

Treba ti samo prvi DVD…Na ostalih 8 su semplovi, templiti i josh poneshto /templiti mogu da budu VEOMA korisni prilikom uchenja Motion-a. LiveType-a ili DVD Studio Pro-a ali moze da se radi bez njih, naravno/...Samo prvi je DVD, ostali su DVD DL…Ako ortak studira film na akademiji, zamoli ga da radi ili na Avid-u ili u FinalCut-u….Sve ostalo je gubljenje vremena, ako ima ozbiljnu nameru da se bavi filmom…A poshto si ti sad zaduzen za montazu morash da nabavish FCP…

Uzgred, ako imaš FCS za koji nisi dao 41098485123.5 yi-yuan-a, kupim ti DVD spindle (25) pa ti na pola nareži a pola zadrži, za trud

Ne morash da kupujesh nishta, daj adresu i dobicesh prvi disk…

 Signature 

\"The defining characteristic of Windows users is that they have an incredible ability to put up with any crap that is shoved in front of them.\"

http://www.mpeg2works.com/bannercb.jpg

Profile
 
Posted: 12 July 2007 11:49 PM   [ # 6 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1306
Joined  2005-10-14

@ Dachaz

Dakle tek sad videh PM od tebe…😊

Ajd jel moze neshto da se uradi po pitanju ovih poruka ili brate da ih ne koristimo vishe..Chovek mi ostavio poruku pre 20 dana, i naravno, bez obaveshtenja o porukama, ja zaboravio da gledam…

IZVINI josh jednom, evo rezem ono shto sam obecao…

 Signature 

\"The defining characteristic of Windows users is that they have an incredible ability to put up with any crap that is shoved in front of them.\"

http://www.mpeg2works.com/bannercb.jpg

Profile
 
Posted: 13 July 2007 01:10 AM   [ # 7 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

Worry not, ionako sam do danas imao ispite 😉

Sad ću napokon i ja da se poteram u poštu ponovo i opet pošaljem Andreju disk… Mesecima posle :lol:

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile
 
Posted: 13 July 2007 11:36 AM   [ # 8 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  7582
Joined  2005-04-28

jd jel moze neshto da se uradi po pitanju ovih poruka ili brate da ih ne koristimo vishe..Chovek mi ostavio poruku pre 20 dana, i naravno, bez obaveshtenja o porukama, ja zaboravio da gledam…

Dešava se i meni. B)

Sorry, krenuh to da radim u 4D-u posle onoga kada izglasasmo logo, ionako je na serveru non-stop i on startovan, ali onda uleteše neki poslovi. Sada sam isto u gužvi tako da nema šanse sledećih x dana.

 Signature 

ACSP 10.10 - ACSP 10.9 - ACA 10.8 Mac Management - ACSP 10.8 -  ACSP 10.7 - ACSA 10.6

Profile
 
Posted: 28 July 2007 02:50 PM   [ # 9 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1910
Joined  2005-09-24

Dachaz wrote:

Worry not, ionako sam do danas imao ispite 😉

Sad ću napokon i ja da se poteram u poštu ponovo i opet pošaljem Andreju disk… Mesecima posle :lol:


Stigo disk - HVALA!

sad si me naterao da intenzivnije zelim Intel Mac-a sa Herojima V, samo da znas… 😊

 Signature 

Mac Pro 5

Profile
 
Posted: 28 July 2007 05:44 PM   [ # 10 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

Haha 😊
Cider igara će biti sve više - već ih sad ima blizu 10 (neoficijalnih, ali nevertheless ja igram NFS Carbon već nekoliko dana sa velikim užitkom 😉).

No, sorry što mi je trebalo 3 meseca da ponovo pošaljem - pošta koja podržava PostExpress, iako na 100m od mene, mi nikako nije bila usput 😊

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile
 
Posted: 28 July 2007 07:50 PM   [ # 11 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1910
Joined  2005-09-24

potpuno te razumem - i ja sam isti 😊

ipak, ja cu tebi poslati ono sto si trazio, ako jos uvek zelis te iste igre u toku naredne nedelje?

 Signature 

Mac Pro 5

Profile
 
Posted: 28 July 2007 10:54 PM   [ # 12 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1850
Joined  2006-11-24

Želim 😊

 Signature 

Carnival of Flesh

Profile