3M Micro Projector MPro110 ** da li neko poseduje?
Posted: 17 January 2011 08:41 PM
Newbie
Rank
Total Posts:  15
Joined  2010-06-17

Pozdrav!

U jednoj prodavnici apple racunara naleteo sam na neku akciju gde se uz kupljenu masinu dobija i mali projektor 3M Micro Projector MPro 110.. akcija je prosla odavno ali mi taj mini projektor ostade nesto u glavi pa se setih da se raspitam da li je neko mozda kupio, dobio ili kako vec… siguran sam da nije ne znam ni ja koliko kvalitetan ali me zanima da li se neko susreo sa ovim aparatom? p.s kada sam pogledao official reklame za ovaj proizvod skoro sam odustao od pisanja teme, jer sve deluje kao da teski trash, ali opet, sto se ne bi raspravljalo oko ovog projektora ako je vec poklon u zvanicnoj apple prodavnici ! 😊

anyone?

Profile
 
Posted: 31 January 2011 02:28 PM   [ # 1 ]
Newbie
Rank
Total Posts:  6
Joined  2011-01-31

Ja sam imao iskustva sa tim projektorom…... pazi od tako malog uredjaja…. nisam ocekivao tako dobar rezultat…...... on se uglavnom koristi zaprezentacije….. ali moze i da se odgleda i neki film…... naravno u totalnom mraku…... jeste to LED tehnologija….. ali ipak ne moze da isporuci veliku kolicinu svetlosti…...neki realni prikaz slike je mozda u dijagonali oko metar do metar ipo…... pozzz

Profile
 
Posted: 05 February 2011 12:03 AM   [ # 2 ]
Newbie
Rank
Total Posts:  15
Joined  2010-06-17

Hvala za reply! hmm, moram ga isprobati negde sigurno! Valjda ce ga negde staviti kao demo ili tako nesto. pozdrav!

Profile