procesor upgrade
Posted: 04 November 2005 11:28 PM
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  239
Joined  2005-10-31

Zna li neko neku domaću firmu koja radi upgrade procesora, konkretno na gečetvorkama, a da ne biju baš po ušima?

Profile
 
Posted: 05 November 2005 12:26 AM   [ # 1 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  7582
Joined  2005-04-28

Nisam dugo čuo da neko uvozi upgrade procesore. Svojevremeno smo Pop i ja to radili u kooperaciji, naime ja sam kontaktirao NewerTech onomad 1998. i oni mi dali distribuciju, ali su oni posle pukli. Ne zna da li Pop ima sada tako nešto od druge firme u ponudi (Sonnet i koja još?); pitaj njega.

 Signature 

ACSP 10.10 - ACSP 10.9 - ACA 10.8 Mac Management - ACSP 10.8 -  ACSP 10.7 - ACSA 10.6

Profile
 
Posted: 06 November 2005 03:15 PM   [ # 2 ]
Sr. Member
Avatar
RankRankRankRank
Total Posts:  1306
Joined  2005-10-14

Ja sam pre 20 dana narucio proc. upgrade za moj stari G3 beige minitower AV od Sonnet-a preko OWC sajta…Takodje i novu video kartu za isti komp.:

Sonnet Encore ZIF G4/700MHz w 1024k 3:1 Backside Cache

ATI Technologies RADEON 9200 128MB MacEdition PCI Graphics Card with VGA, DVI, S-Video

Problem je sto nema nase majke Srbije na njihovom sajtu za shopping te sam koristio adressu svog prijatelja u USA za shipping…OWC je trazio potvrdu za kupovinu /kopiju pasosa i kreditne kartice na formularu koji oni dostavljaju/...Kada sam i to obavio sve je bilo u redu i paket je poslat..Zatim je moj prijatelj poslao meni Fedex-om…Sve je stiglo na carinu, Fedex je ocarinio i doneo mi na vrata, ja instalirao i sad stara G3-ojka leti..😊

Elem posto me sad OWC ima u bazi nema vise potrebe da potvrdjujem kupovinu vec samo pazarim i oni salju…

Ne moram da napominjem da ti za celu operaciju kupovine preko interneta treba kreditna kartica…:)

Post edited by: SERBIAN, at: 2005/11/07 11:30

 Signature 

\"The defining characteristic of Windows users is that they have an incredible ability to put up with any crap that is shoved in front of them.\"

http://www.mpeg2works.com/bannercb.jpg

Profile
 
‹‹ problem sa displejem      imac 99 indigo ››